Vytisknout
Kategorie: Vozíčkáři Přerov
Zobrazení: 4658

 

  ROK 2016

 

Alfa handicap – sdružení občanů se zdravotním postižením přerovského regionu z.s. pobočný spolek Vozíčkáři Přerov sdružuje občany pohybující se na invalidním vozíku nebo pomocí berlí, jejich rodinných příslušníků, přátel a známých. Scházíme se pravidelně 1 x měsíčně, poslední sobotu v měsíci od 14 hodin v klubovně Alfa handicap, kde máme různé besedy, informace o sociálních otázkách, změnách a důležitých termínech. Snažíme se o bohatou celoroční činnost.

V letních měsících se pravidelně v úterý od 15. hodin scházíme v parku Michalov, kde trénujeme hru pétanque a zkoušíme i kroket.

V roce 2016 jsme uskutečnili zájezd bezbariérovým autobusem do Slovanského hradiště v Mikulčicích a leteckého muzea v Kunovicích.

Každoročně se účastníme na orientačních závodech handicapovaných, kde sklízíme první místa, tento rok se uskutečnil v Krnově. Jsme pravidelnými účastníky sportovních akcí, pořádaných hlavním spolkem – Alfaolympiád a Plavání kolem světa, také na společenských večerech a Dnu zdravotně postižených je naše účast hojná. Sami si také jdeme příležitostně zahrát bowling nebo pétanque.

Každoročně organizujeme edukační a rekondiční pobyty v bezbariérovém zařízení s bohatým programem.

Přijďte se podívat mezi nás, o nemocech se nebavíme a snažíme se plnohodnotně žít i s handicapem.

Kontakt na předsedu Romana Kratochvíla 731 463 668, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Výpis ze spolkového rejstříku