Kontakt  

Manažer sociálních služeb

     Mgr. Ivana Apolenářová

Adresa:
Náměstí Svobody 1963/4

Telefon: 581 206 925

Mobil:   739 504 512

Sociální pracovník
Telefon: 739 504 954 

Technik půjčovny KP
Telefon: 731 463 668

E-mail: alfaprerov@centrum.cz 

   

 

  REFERENCE


 • Dobrý den paní Apolenářová,

  Děkuji Vám za ochotu a vstřícnost, kterou jste s vaším týmem nám poskytovali. Velice si toho vážíme. Přeji Vám mnoho dalších spokojených klientů.
   
  Děkuji. 
   
  S pozdravem, Bomberová

 

 •  Vážená paní Apolenářová,

Rádi bychom touto formou chtěli poděkovat Vám a pracovnicím Charity Alfa Handicap za výbornou pečovatelskou péči a osobní asistenci, kterou jste poskytovaly naší mamince Marii Ševečkové. Díky péči a společnosti mohla maminka strávit poslední roky života i přes zhoršující se zdravotní stav a imobilitu v domácím prostředí, za což společnosti Alfa Handicap náleží obrovské poděkování. Vděčíme Vám také za podporu, rady a oporu v těžkých chvílích, kdy jsme si nevěděly rady a všechny úřady a pečovatelské služby se k nám otočily zády. V této složité době je Vaše činnost nedocenitelná. Děkujeme celému týmu Alfa Handicap, přejeme mnoho zdraví, sil a pohodu do dalších let a také mnoho spokojených klientů. Vaše služby můžeme a budeme moc rádi dále doporučovat.

     Dcery Veronika a Sylvie s rodinou

 

 • Jménem rodiny bychom chtěli ze srdce poděkovat sdružení Alfa handicap za laskavou péči o pana Dvorského. Víme, ze Vaše práce je nelehká, není to jen práce, ale je to zároveň poslání pomáhat jiným, a proto si Vaší úžasné péče a pomoci nesmírně ceníme.

  Děkujeme za obětavost, ochotu, lidskost a vstřícnost, kterou jste nám projevili v tak těžké chvíli, kterou jsme prožívali a kterou prožívala naše milovaná osoba. Nikdy nepřestaneme být vděčni.

          Rodina pana Dvorského

 

 •  S asistenční službou jsme byli spokojeni. Vždycky nám vyšli vstříc. Mnohokrát děkujeme.
   Alfa handicapu přejeme hodně úspěchu a hodně spokojených klientů.

           S pozdravem rodina Bartoňkových

 

 • Chtěla bych Vám jménem tatínka, pana Vladimíra Knopa, poděkovat za pomoc při zvládání každodenních činností. Díky tomu mohl tatínek po úrazu strávit rok života ve svém bytě v kruhu rodiny mezi  blízkými. Péče byla vždy na vysoké profesionální úrovni, všichni ošetřovatelé vstřícní a milí. Se službou ALFA Handicap jsme byli maximálně spokojeni. Všem, kdo budou tuto službu potřebovat, mohu ALFA Handicap vřele doporučit.

             Děkujeme za vše. Sourozenci: Marie Chromčíková, Jiří Knop, Vlasta Knopová

 

 

 

 

   

Úřední hodiny  

               Pondělí
  
8:00 - 12:00  a  13:00 - 16:00

                 Středa
   8:00 - 12:00  a  13:00 - 16:00

 

     Ostatní dny na základě
          předchozí dohody

 

  Základní, odborné a technické
       poradenství pro sluchově
                  postižené

    pondělí 8:30 – 14:30 hodin