Alfaolympiáda

Alfaolympiáda

Alfaolympiáda - sportovní akce, které se každoročně účastní velké množství zapálených sportovců, pro které jsou připraveny oblíbené disciplíny: chlupaťáci, střelba na branku, kroket, jízda zručnosti, kroužky a další. Součástí akce je i drobné občerstvení a odměny pro vítěze i zúčastněné. 


2024


Dne 18.7.2024 se konal další ročník oblíbené sportovní akce pro osoby se zdravotním postižením- Alfaolympiady. Jednotlivá družstva plnily postupně všechna stanoviště, kterých bylo letos 10: Chlapaťáci, Lovení perel, Kroužky, Jízda zručnosti, Rybolov, Střelba na branku, Voňavé království, Vrch koulí, Kroket a Hod na cíl. Všichni účastníci byli velmi šikovní a předvedli skvělý výkon! Po splnění všech disciplín čekalo naše sportovce zasloužené občerstvení o které se nám postarala firma Catering Jakeš. Dále byla možnost využít služby tetovacího salonu a odnést si na památku několikadenní tetování. Nechyběl ani oblíbeny fotokoutek! Vyhlášení výsledku bylo velmi napínavé a výsledky těsné. Ceny pro vítěze i zúčastněné byly díky našim skvělým sponzorům krásné a tím to jim moc děkujeme! Pekárna Racek Kazeto - české výrobky z lepenky TEREZIA COMPANY - Zdraví prospěšné houby a rostliny Galerie Přerov Mercedes-Benz Kores Česká republika ACTIVA spol. s r.o. Anděl Přerov MFP papírnictvíSSeznam.cz Čajové Bedýnky O2 CZ Saloos naturcosmetic Město Přerov - Televize Přerov Česká průmyslová zdravotní pojišťovna. 

zahájení

Chlupaťáci

Lovení perel

Kroket

Vrch  koulí

Jízda zručnosti

Rybolov

Kroužky

Voňavé království

fotokoutek

fotokoutek

fotokoutek

tetovací salón

tetovací salón

tetovací salón 

tetovací salón 

muffiny

ceny

ceny

vítězové


2023


Dne 13.července 2023 se konal jubilejní 10.ročník oblíbené sportovní akce nejen pro zdravotně postižené - Alfaolympiády! Letošního ročníku se zúčastnilo 11 družstev z Kokor, Lipníku nad Bečvou, Dřevohostic, Kojetína, Přerova a Kroměříže. Účastníci si vyzkoušeli jednotlivé disciplíny - kroket, hod na cíl, vrh koulí, chlapaťáky, voňavé království, jízdu zručnosti, rybolov a další. Po skvělých výkonech čekalo na naše účastníky i drobné občerstvení. Díky našim sponzorům Weleda ♥ Zásilkovna ♥ Policie ČR ♥ ČSOB ♥ Město Přerov ♥ byly vítězům i zúčastněným předány krásné ceny, ze kterých měli obrovskou radost. Všem moc děkujeme za účast a budeme se těšit opět za rok! 

Video z 10.ročníku Alfaolympiády 

ALFAOLYMPIÁDA.mp4

zahájení

rybolov

chlupaťáci

vrh koulí 

ceny pro vítěze i zúčastněné

1.místo: Kojetín Ťapky

2.místo: Chráněné bydlení Kroměříž Bouchači

3.místo: Chráněné bydlení Dřevohostice Berani

JAK ŠEL ČAS - FOTOGRAFIE Z MINULÝCH LET


2022

2021


2019


2018


1.ročník ALFAOLYMPIÁDY - 2013