Reference od Vás ... ♥

Máme v rodině téměř 89letou maminku, která žije sama, má ráda svou samostatnost a nezávislost, ale nestačí už na všechno, co je potřeba si v každodenním životě zajišťovat. Dostali jsme doporučení na sdružení Alfa handicap z.s. od paní, která sama využívá službu sdružení pro své staré rodiče.  

Byla jsem velmi příjemně překvapená už od prvního kontaktu s paní Apolenářovou a slečnou Pánkovou, s jakou vstřícností, profesionalitou a lidským zájmem jednají s klienty. Naši paní asistentku  Němcovou jsme poznali jako báječnou, laskavou, ochotnou paní, která má živý zájem o všechno, co by klientovi mohlo prospět, pomoct anebo jen udělat radost. Několikrát přišla zastupující paní asistentka a všechno proběhlo v klidu a pohodě (měla všechny potřebné informace a byla zaškolená přímo v domácnosti maminky).

Bohužel jsme se nevyhnuli ani potížím, které pravděpodobně služba starším klientům občas přináší, kdy se klient těžko smiřuje se závislostí na druhých lidech a dává jim své pocity někdy i velmi nepříjemným způsobem najevo. V této situaci jsem ale byla o to víc velmi mile překvapená reakcí jak paní asistentky, tak managementu sdružení Alfa handicap. S úžasnou profesionalitou a lidskostí všichni hledali způsob, jak problém pochopit, vyřešit a situaci změnit k lepšímu.

Ráda bych jim i touto cestou za to všechno srdečně poděkovala!

Jana Bednářová